Vánoční focení

Informace – prosím o přečtení, je to důležité.

REZERVACE

Jako každým rokem, pro Vás chystám Vánoční focení. Letos budeme fotit opět v ateliéru. Scéna letos bude přírodní. Barvy bílá, hnědá, zelená a trošku červené. Termíny Vánočního focení jsou dány na začátek listopadu.

Termínů bude několik, převážně přes týden a jedna fotící sobota.

Vše bych chtěla stihnout tak, aby už v prosinci měl každý svoje fotečky u sebe.


Vánoční minifocení je určené hlavně pro děti od 4 měsíců, kdy už pasou koníčky. Je možné i 1-2 foto s rodiči (pro dospělé doporučuji pohodlné oblečení, protože se fotí pouze v sedě).

Není možnost měnit oblečení v průběhu focení. A aby jsme se nezdržovali s převlékaním, tak prosím dojděte už oblečení v tom, v čem se budete fotit.

Částka 1.000,- je splatná ihned po focení a to hotově. Do 3 dnů Vám zašlu odkaz na galerii s náhledy, odkud si sami vyberete fotky, které si přejete upravit (čísla vybraných fotek pro úpravu mi pošlete do chatu, nebo emailu).

V ceně máte 6 fotek, každá další navíc za 100,-. Z Vámi vybraných fotek Vám zdarma 1 fotku upravím jako vánoční přání.

Důležité informace!!!!!

Prosím o včasný příchod. Stačí 2-3 minuty předem. Jednotlivá focení na sebe navazují, takže při zpoždění nelze focení prodloužit. Vzhledem k situaci prosím použijte antibakteriální gel připravený dole u vchodu v přízemí. Dále pak počkáte na konci chodby v 1.NP, tak aby jste se nemuseli potkávat s předchozími, kteří budou opouštět ateliér. Před vejitím do ateliéru si prosím vyzujte své boty. Boty si pak můžete dát dovnitř.

Také prosím ty, kteří se necítí a ví, že na ně něco leze, aby se z focení odhlásili. Najdeme pak jiný termín. Opravdu Vás nechci vidět nemocné. Chráníte tím mě i jiné rodiny. Děkuji.

Minifocení jsou vhodná pro děti, které nepotřebují čas na rozkoukání, opravdu máme jen 20 minut (případně si objednejte poslední čas, kdy po Vás už nikdo nepřijde).

Objednávejte prosím vždy pro 1 rodinu jeden termín. Pokud chcete společné fotky dětí z různých rodin, objednejte si dva termíny po sobě.

Pro děti vždy volte oblečení, které jim sedí. U holčiček dostatečně dlouhé sukýnky, at nemusíme řešit, že je vidět kam být nemá 🙂 Nevhodné jsou proto riflové sukně či šaty. U menších dětí obvzlástě, co pasou koníčky, nedávejte nic s laclem. Leze jim do obličeje.

Fotí se naboso, případně capáčky či vhodná obuv (nedávejte proto prosím punčocháčky pod kalhoty). Volte vánoční barvy jako smetanová, zlatá, červená, zelená, modrá, hnědá. Nevhodné jsou obrázky na oblečení typu Ledové království, Spiderman apod. Takže určitě oblečení bez potisku a log.